عکس انواع مدل درب ورودی ساختمان


انواع عکس درب ورودی ساختمان

عکس درب ورودی ساختمان و انواع مدل های درب ورودی را در زیر مشاهده می نمایید این عکس ها شامل درب لابی و درب ورودی آپارتمان می باشد در ادامه اهمیت درب ورودی ساختمان و انواع سبک طراحی درب لابی را بیان خواهیم کرد.

مطالب مرتبط
جهت مشاهده انواع درب ورودی به صفحه درب لابی مراجعه نمایید

انواع مدل های مختلف از عکس درب ورودی ساختمان کلاسیک را در بالا مشاهده نموده اید. این عکس یا مدل ها دارای طرح های متفاوتی هستند اما همگی از چند الگو از پیش تعیین شده ای الهام گرفته شده اند. در اینجا قصد داریم انواع مدل درب ورودی ساختمان را بررسی نماییم.

انواع درب ساختمان همراه با عکس دربهای ورودی ساختمان

تنها با یک جستجوی ساده در اینترنت می توان به تعداد بیشماری عکس درب ورودی خانه دست یافت. انواع درب ساختمان از تنوع بالایی برخوردار هستند. در ادامه با سبک های زیر آشنا می شویم.

  • درب ورودی منزل روستیک
  • دربهای ورودی براق
  • درب های کوچک رنگی
  • درب مدیترانه ای
  • انواع درب های مدرن

اهمیت درب ورودی آپارتمان زمانی مشخص می گردد که درب اصلی خانه نه تنها یک راه ورودی به منزل می باشد، بلکه نشان دهنده انتخاب و سلیقه صاحبخانه است. از این رو حس زیبایی شناسی شما چه بخواهید و چه نخواهید با توجه به طرح درب ورودی منزلتان توسط مهمانان مورد سنجش قرار خواهد گیرد. بنابراین در انتخاب مدل و طرح درب ورودی آپارتمانتان نهایت دقت را به خرج دهید. حال انواع مدل عکس درب ورودی ساختمان را در ادامه آورده ایم و برای هر مدل عکس  متناسب درب لابی تولید شده توسط شرکت روماک را به نمایش خواهیم گذاشت.

درب ورودی مدرن و عکس درب ورودی خانه در سبک های مدرن

درب ورودی مدرن برای کسانی که علاقمند به زیبایی و سادگی هستند، مناسب می باشد. امروزه سبک های مدرن، مدرن میان قرن و مدرن معاصر بسیار محبوب هستند. این درب ها در کلیات مشابه هستند، اما تفاوت هایی جزئی دارند. برای آشنایی با انواع درب ساختمان مدرن، به بررسی آن ها می پردازیم.

درب های مدرن سطوح صاف و خطوط ساده دارند. در برخی طراحی ها از شیشه نیز در دو طرف درب و یا قسمت بالایی استفاده می شود تا نور از آن عبور کند.

درب های مدرن میان قرن تقریبا مشابه درب مدرن می باشند. در ساختار این درب از شیشه های مستطیلی افقی استفاده می شود.

درب های مدرن معاصر دارای سطحی صاف و مینیمال هستند. بهره گیری از دستگیره های بلند افقی و ساده در این سبک بسیار رایج می باشد.

انواع درب های مدرن را می توان با حفظ نقش و نگار چوب و رنگ های عسلی، فندقی، قهوه ای با رگه های قرمز و یا هر رنگ دیگری استفاده نمود.

درب مدرن معاصر

عکس درب ورودی ساختمان

درب ورودی منزل روستیک و عکس درب روستیک

این درب ورودی ساختمان از ترکیبی از چوب و شیشه ساخته شده است و بافت زیبای چوب به راحتی در ساختار درب قابل مشاهده است. به عبارتی می توانید با انتخاب این درب لابی، زیبایی و طبیعت را در کنار خانه های خود لمس کنید. عکس درب ورودی ساختمان به سبک روستیک را مشاهده نمایید.

عکس درب ورودی ساختمان

اگر از جمله افرادی هستید که علاقه مند به سبک زندگی در زمان گذشته و دنیای قدیم هستید، این مدل از طراحی درب ورودی متناسب با شخصیت شما می باشد. حتی تماشای عکس در ورودی خانه به سبک روستیک این حس را به شما می دهد که زمن به عقب برگشته است. فرقی ندارد که خانه ی شما در وسط یک شهر شلوغ و یا در گوشه یک روستای کوچک است، درب های روستیک برای هر مکانی مورد استفاده قرار می گیرند. البته باید سبک ساختمان نیز برای این درب مناسب باشد.

درب ورودی ساختمان دو لنگه

درب قاب دار دو لنگه با ساختاری از چوب و شیشه سبکی کلاسیک دارد. برای جزئیات داخل قاب ها می توان از اشکال هندسی استفاده نمود. دستگیره درب ورودی ساختمان نیز باید همانند درب، با شکوه باشد.

برای سبک های مدرن می توان از طراحی قاب برای درب های دو لنگه صرف نظر نمود. همچنین می توان درب دو لنگه را با کتیبه های چوبی طراحی نمود و از شیشه برای قاب آن استفاده نمود.

درب ورودی دو لنگه مدرن

از دیگر ایده های درب ورودی، می توان به ابعاد بزرگ درب با طرحی مشابه درب های دو لنگه اشاره نمود. عکس درب ورودی ساختمان تک لنگه زیر، حس دربی دو لنگه را به مخاطب القا می نماید.

عکس درب ورودی ساختمان تک لنگه

دربهای ورودی براق

این نوع از درب های ورودی از آهن و شیشه ساخته شده اند. دربهای براق برای آن هایی که دوست دارند درب سبک ظریفی را بازتاب کند، مناسب است. درب های ورودی براق ما را به یاد سبک تزیین توری می اندازد. این درب درست مانند یک قطعه ی گرانبها از یک توری می باشد و  برای کسانی که سلیقه های خاص دارند طراحی شده است.

 

درب های کوچک رنگی

این درب در سه کلمه رنگارنگ، خاص و زیبایی خلاصه شده است. همه ما از دیدن عکس درب خانه های رنگارنگ حس خوبی پیدا می کنیم. این نوع درب ورودی ساختمان برای کسانی که به دنبال زیبایی زندگی هستند مناسب است. اگر خانه شما دارای نمایی ساده و با رنگی خنثی مانند خاکستری است، این درب می تواند روح تازه ای به نمای شما بدهد. در واقع این مدل عامل تاثیر گذاری در ایجاد تضاد است و خود همین امر موجب زیبایی محیط می گردد. پیشنهاد می کنیم از عکس در ورودی خانه های کشور ایرلند که سرتاسر رنگی است، دیدن نمایید.

عکس درب ورودی ساختمان

درب مدیترانه ای

درب مدیترانه ای برای کسانی که دنبال اجناس تمیز و شیک هستند مناسب است. این درب برای کسانی که به طراحی های اروپایی و سبک یونانی، ایتالیایی و اسپانیایی علاقه مند هستند، بسیار جذاب می باشد.

درب ورودی ساختمان

 

منبع:

www.homify.in

 

به خواندن ادامه دهید

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *