عکس انواع مدل درب ورودی ساختمان


انواع عکس درب ورودی ساختمان

عکس درب ورودی ساختمان و انواع مدل های درب ورودی را در زیر مشاهده می نمایید این عکس ها شامل درب لابی و درب ورودی آپارتمان می باشد در ادامه اهمیت درب ورودی ساختمان و انواع سبک طراحی درب لابی را بیان خواهیم کرد.

مطالب مرتبط
جهت مشاهده انواع درب ورودی به صفحه درب لابی مراجعه نمایید

انواع مدل های مختلف از عکس درب ورودی ساختمان را در بالا مشاهده نموده اید این عکس یا مدل ها دارای طرح های متفاوتی هستند اما همگی از چند الگو از پیش تعیین شده ای الهام گرفته شده اند، در اینجا قصد داریم انواع مدل درب ورودی ساختمان را بررسی نماییم  و پنج سبک اصلی انواع مدل درب ورودی را بیان کنیم :

  • درب ورودی منزل روستیک
  • دربهای ورودی براق
  • درب های کوچک رنگی
  • درب مدیترانه ای
  • درب مدرن

اهمیت درب ورودی آپارتمان زمانی مشخص می گردد که درب اصلی خانه نه تنها یک راه ورودی به منزل می باشد بلکه نشان دهنده انتخاب و سلیقه صاحبخانه است از این رو حس زیبایی شناسی شما چه بخواهد و چه نخواهید با توجه به طرح درب ورودی منزلتان توسط مهمانان مورد سنجش قرار خواهد گیرد از این رو در انتخاب مدل و طرح درب ورودی آپارتمانتان نهایت دقت را به خرج دهید حال انواع مدل عکس درب ورودی ساختمان را در ادامه آورده ایم و برای هر مدل عکس  متناسب درب لابی تولید شده توسط شرکت روماک را به نمایش خواهیم گذاشت.

درب ورودی منزل روستیک

این درب ورودی ساختمان از ترکیبی از چوب و شیشه ساخته شده است و بافت زیبای چوب را به راحتی در ساختار درب قابل مشاهده است،  به عبارتی می توانید با انتخاب این درب لابی، زیبایی و طبیعت را در کنار خانه هایتان خود لمس کنید. عکس درب ورودی ساختمان

عکس درب ورودی ساختمان

اگر از جمله افرادی می باشید که علاقه مند به ارتباط با دنیای قدیم هستند و به شدت متمایل به بگرداندن زمان هستید این مدل از طراحی درب ورودی متناسب با شخصیت شما است حال اگر خانه ی شما در وسط یک شهر شلوغ و یا در گوشه روستای کوچک باشد در واقع اگر به کلاسیک علاقه دارید درب با طراحی روستیک بهترین گزینه برای شماست.

دربهای ورودی براق

این نوع از درب های ورودی از آهن و شیشه ساخته شده است برای آن هایی که دوست دارند درب ان ها سبک ظریفی را بازتاب کند مناسب است. درب های ورودی براق ما را به یاد سبک تزیین توری می اندازد این درب درست مانند یک قطعه ی گرانبها از یک توری می باشد و  برای کسانی که سلیقه های خاص دارند طراحی شده است.

عکس درب ورودی ساختمان

درب های کوچک رنگی

این درب در سه کلمه رنکارنگ، خاص و زیبایی خلاصه شده است. این نوع درب ورودی ساختمان برای کسانی که به دنبال زیبایی زندگی هستند مناسب است. اگر خانه شما دارای نمایی ساده هستید که رنگ قالب خاکستری دارد این درب می تواند روح تازه ای به نمای شما بدهد در واقع این مدل عامل تاثیر گذاری در ایجاد تضاد است و خود همین امر موجب زیبایی محیط می گردد.

عکس درب ورودی ساختمان

درب مدیترانه ای

درب مدیترانه ای برای کسانی که دنبال اجناس تمیز وشیک هستند مناسب است کسانی که به طراحی های اروپایی و  سبک یونانی،ایتالیایی،اسپانیایی علاقه مند هستند این درب بسیار جذاب است.

درب ورودی ساختمان

درب ورودی مدرن

درب ورودی مدرن برای کسانی است که عملکرد زیبایی را انتخاب می کنند و می خواهند انتخاب ایمن و درستی داشته باشند بسیار مناسب می باشد. اگر علاقه مند به ایجاد فضایی برای گل و گیاهان هستید تا به سادگی درب را بزرگ نشان دهید درب مدرن بهترین انتخاب است.

عکس درب ورودی ساختمان

منبع:

www.homify.in

 

به خواندن ادامه دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *