جدیدترین ترکیب رنگ کابینت های گلاس کدام است ؟


کابینت های گلاس چه رنگی خوبه ؟ اگر قصد انتخاب کابینت آشپزخانه های گلاس را دارید، قطعا این سوال برایتان مطرح شده است. روکش های گلاس یکی از محبوب ترین انواع روکش برای کابینت می باشد که تنوع بسیار بالایی در رنگبندی و حتی جنس و بافت دارد، به همین سبب به هنگام انتخاب روکش های گلاس دچار تردید می شوید.

قبل از اینکه نمونه رنگ بندی کابینت های گلاس را مشاهده کنید، یک مدل کابینت های گلاس اجرا شده مدرن را ببینید.

کابینت های گلاس دو رنگ مدرن و شیک

رنگ بندی های گلاس ترک برند AGT

روکش های گلاس سطح ام دی اف را پوشش می دهد و تنوع بالایی در رنگبندی و طراحی دارد. رنگ بندی ام دی اف های گلاس شامل طرح های زیر می شود :

برند ترک AGT یکی از بهترین تولیدکنندگان روکش مرغوب های گلاس در انواع براق، مات، اکلیلی، طرح چوب و … با تنوع بالا در رنگبندی است. در تصاویر زیر نمونه های انواع روکش های گلاس AGT را مشاهده نمایید.

در صورت مراجعه به شوروم روماک، کاتالوگ کامل AGT را در اختیارتان قرار می دهیم تا با لمس بافت روکش، انتخابی مناسب داشته باشید.

رنگ بندی های گلاس ترک برند AGT

کابینت های گلاس چه رنگی خوبه ؟

کابینت های گلاس برای آشپزخانه با سبک طراحی مدرن مناسب می باشد و تمامی رنگ های این روکش جذاب و شیک هستند. با اینحال 6 ایده جذاب را برای رنگ کابینت های گلاس جدید معرفی می نماییم.

شرکت روماک تولید کننده انواع کابینت آشپزخانه مدرن با روکش های گلاس AGT می باشد. به روزترین و خاص ترین مدل های کابینت را مشاهده نمایید.

کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت های گلاس سفید براق ساده

اگر در جست و چوی کابینت آشپزخانه مدرن هستید، های گلاس سفید بهترین انتخاب برای شماست. کابینت های گلاس سفید براق محبوب ترین و شیک ترین رنگ برای آشپزخانه های مدرن و امروزی می باشد. های گلاس سفید براق نور را منعکس می کند و باعث می شود تا فضا بزرگتر به نظر برسد، در نتیجه برای آشپزخانه کوچک و کم نور گزینه مناسبی است. نظافت کابینت های گلاس سفید راحت بوده و با یک دستمال مرطوب به سادگی می توانید سطح کابینت را تمیز نمایید.

برترین مزیت کابینت های گلاس سفید، هماهنگی این رنگ با تمام رنگ ها می باشد، در نتیجه دغدغه ست کردن اجزا را نخواهید داشت.

تميز كردن كابينت ام دی اف با روکش هایگلاس بسیار ساده و راحت است و این یکی از مزیت های کابینت براق محسوب می شوذ.

کابینت های گلاس اکلیلی

اگر کابینت ساده را دوست ندارید، روکش های گلاس اکلیلی را انتخاب کنید! این روکش با تنوع بالا در رنگبندی و بافت اکلیلی، جذابیت خیره کننده ای را به آشپزخانه شما می دهد. های گلاس اکلیلی مقاومت بالایی در برابر خط و خش دارد و سطح آن سالیان سال درخشان باقی می ماند.

رنگ کابینت های گلاس اکلیلی تنوع بالایی دارد و کابینت نسکافه ای اکلیلی یکی از محبوب ترین و خاص ترین رنگ های کابینت می باشد.

کابینت های گلاس اکلیلی

کابینت های گلاس مات

اگر خواستار یک آشپزخانه ساده و در عین حال شیک هستید، هیچ تردیدی در خصوص روکش های گلاس مات نداشته باشید. روکش های گلاس مات برای آشپزخانه های مدرن و مینیمال مناسب بوده و در انواع رنگ های سفید، مشکی، طوسی، نسکافه ای، سبز و … به صورت مات اجرا می شود.
رنگ مشکی و طوسی مات از جمله خاص ترین رنگ ها برای روکش های گلاس مات می باشد.

این نوع روکش برای کابینت آشپزخانه ایتالیایی نیز کاربردی است.

کابینت های گلاس مات

کابینت های گلاس طرح چوب

نقش و نگار روکش چوب طبیعی یکی از گرم ترین و جذاب ترین گزینه ها برای کابینت آشپزخانه می باشد. جالب است بدانید روکش های گلاس با طرح چوب نیز در انواع مات و براق و با تنوع بالا در رنگبندی موجود است.

شاید در انتخاب روکش طرح چوب برای آشپزخانه مدرن خود تردید داشته باشید، اما کابینت با درب های فلت و ساده با هر نوع روکشی در سبک مدرن کاربردی است. در نتیجه می توانید روکش های گلاس طرح چوب را با خیالی آسوده برای آشپزخانه مدرن خود انتخاب نمایید.

کابینت های گلاس طرح چوب

کابینت های گلاس طوسی

رنگ طوسی یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین رنگ ها برای طراحی آشپزخانه است که تنوع بالایی در کالیته رنگ روکش های گلاس دارد و در انواع مات، براق، ساده و طرح دار موجود می باشد.

رنگ طوسی از جمله رنگ های خنثی است که حس آرامش و گرمی را منتقل می کند و با عموم رنگ ها همخوانی دارد. کابینت های گلاس طوسی با سایر اجزا از قبیل کانتر، دیوار و کف آشپزخانه هارمونی لازم را برقرار می نماید. رنگ طوسی به عنوان یک رنگ خنثی در کنار عموم رنگ ها، یک دکوراسیون زیبا را به دوستداران سبک مدرن هدیه می دهد.

کابینت های گلاس طرح سنگ

برند AGT اقدام با تولید ورق هایگلاس مات با طرح سنگ نیز نموده است! این طرح بسیار خاص بوده و برای افرادی که به دنیال یک طراحی منحصربفرد است گزینه مناسبی است.

جدیدترین ترکیب رنگ کابینت های گلاس

تمامی رنگ های روکش های گلاس بقدری جذاب و شیک هستند که منجر به گمراهی شما در انتخاب رنگ ایده آل تان می شود. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم با ترکیب دو و حتی سه روکش های گلاس یک آشپزخانه منحصربفرد را تجربه کنید. در ادامه ایده های جذاب کابینت دو رنگ را مطرح می نماییم.

کابینت مدرن هایگلاس مات و طرح چوب

های گلاس سفید مات و های گلاس طرح چوب، به عنوان جدیدترین ترکیب رنگ کابینت های گلاس بسیار محبوب می باشد.

همچنین می توانید از ترکیب روکش های گلاس مات در دو رنگ سفید و نسکافه ای در کنار های گلاس طرح چوب استفاده کنید. به عنوان مثال کابینت های زمینی و پنتری ( کمد) را به رنگ سفید و کابینت های هوایی را تلفیقی از رنگ نسکافه ای و طرح چوب انتخاب نمایید. کابینت دو رنگ روکش چوب از جمله طرح های جدید در سبک مدرن است.

رنگ بندی کابینت های گلاس ترک را در ادامه مشاهده نمایید که تلفیقی از طرح چوب و رنگ سفید است.

رنگ بندی کابینت های گلاس ترک طرح چوب و سفید مات

کابینت پلکانی دو رنگ با ترکیب رنگ های سفید و مشکی

کابینت پلکانی با کابینت های گفته می شود که کابینت های هوایی شامل دو بخش است، بخش پایینی عمق استاندارد داشته و بخش بالایی با عمق بیشتر طراحی می گردد، به گونه که کابینت هوایی بصورت پلکانی دیده می شود. بهره گیری از دو رنگ متفاوت برای کابینت پلکانی بسیار رایج می باشد.
توجه داشته باشید که رنگ سفید را به عنوان یک رنگی خنثی با اکثر رنگ ها می توانید ترکیب نمایید. بنابراین با توجه به سلیقه شخصی و در نظر گرفتن سایر رنگ های موجود در فضا، رنگ ایده ایده آل خود را با های گلاس سفید ترکیب نمایید.

در نهایت می توان گفت با در نظر گرفتن موارد زیر می توانید ترکیب رنگ کابینت های گلاس را خودتان به راحتی انتخاب نمایید.

  • رنگ های بکاربرده شده در آشپزخانه
  • رنگ کف و دیوار آشپزخانه
  • رنگ سطوح بین کابینتی

در حقیقت بهتر است رنگ های ایده آل خود را با توجه به سایر رنگ های موجود در فضای آشپزخانه انتخاب نمایید.

آیا طرح بتن در رنگ بندی های گلاس agt موجود است ؟

کابینت طرح بتن از جمله جدیدترین مدل های کابینت در سبک مدرن است که دارای روکش مصنوعی طرح بتن است. با اینحال روکش طرح بتن در جدیدترین کالیته رنگ برند AGT مشاهده نمی شود. اگر در جست و جوی این روکش خاص و زیبا هستید روکش های برند بارشین را پیشنهاد می کنیم. این برند نه تنها تنوع بالایی در طرح و رنگبندی دارد، بلکه در انواع تاپپ مات، سوپر مات و پلی گلس موجود می باشد.

سوالات متداول

با مشاهده کالیته رنگ ورق های گلاس AGT ترکیه با صدها مدل طرح و رنگ مات، براق، اکلیلی، طرح چوب و ... مواجه می شوید. اگر به دنبال جدیدترین طرح و رنگ برای کابینت مدرن خود هستید از تلفیق دو روکش مات تک رنگ ( رنگ خنثی) با روکش طرح چوب استفاده کنید.

رنگ های محبوب و پر فروش کالیته AGT را در این صفحه مشاهده کنید.

به خواندن ادامه دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *